Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Поширювана у ЗМІ інформація про оголошення підозри та затримання керівників Головного управління ДФС у Волинській області не відповідає дійсності

10.07.2019

відео ТРК "Аверс"

     В ході слідчих дій в Головному управлінні ДФС у Волинській області 9 липня 2019 року жодному з керівників Головного управління ДФС у Волинській області підозра не оголошувалася, не було затримання представників керівного складу чи посадових осіб та не вилучалися документи, валютні цінності, печатки та інші матеріальні цінності, про які йдеться, зокрема  в сюжеті ТРК «Аверс», - звертають увагу представників медіа в ГУ ДФС у Волинській області.                                                                                                   .

    Колектив Головного управління ДФС у Волинській області працює в штатному режимі, виконуючи завдання із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

   Поважаючи право журналістів на об’єктивне та неупереджене висвітлення подій суспільного життя, в ГУ ДФС у Волинській області просять представників мас-медіа користуватися перевіреними джерелами інформації та не вводити  в обману спільноту.

   Оскільки оприлюднена телекомпанією недостовірна інформація активно поширюється низкою видань, Головне управління ДФС у Волинській області вимагає спростування фактів про оголошення підозри, затримання керівників та вилучення валюти, документів  та інших цінностей в приміщенні Головного управління ДФС у Волинській області 9 липня 2019 року.

  Звертаємо увагу, що в сюжеті ТРК «АВЕРС» є твердження, що не відповідають дійсності, що суперечить Кодексу етики українського журналіста, зокрема пунктам 4, 6, 9, 15 цього Кодексу, та можуть розглядатися як такі, що принижують честь, гідність людини, працівників органів державної влади.

   Головне управління ДФС у Волинській області залишає за собою право звернутися за висновком на предмет оцінки дотримання низки законодавчих актів у вказаному сюжеті до Комісії з питань журналістської етики, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення та Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики. Нагадаємо, що п.12 Кодексу етики українського журналіста передбачає, що «журналіст зобов’язаний зробити все можливе для виправлення будь-якої поширеної інформації, якщо виявилося, що вона не відповідає дійсності».

    У випадку ігнорування офіційної позиції ГУ ДФС в області та в зв’язку з подальшим масовим тиражуванням недостовірної інформації, зокрема Інтернет-виданнями, ГУ ДФС у Волинській області вимагатиме спростування оприлюднених фактів у судовому порядку.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області