Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Запобігання та припинення корупційних порушень – безумовний пріоритет роботи управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Волинській області

03.05.2018

На Волині судитимуть посадовицю ДФС, діями якої державному бюджету завдано збитків на понад півмільйона гривень

З початку 2018 року в територіальних органах ДФС у Волинській області проведено комплекс заходів, спрямованих на запобігання, виявлення та припинення корупційних правопорушень та злочинів з боку посадових осіб ДФС, - інформує управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Волинській області.

Як результат, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 20 посадових осіб територіальних органів ДФС, внесено 19 подань керівникам щодо вжиття заходів реагування за фактами виявлених порушень та винесено 3 офіційні застереження.

Окрім того, професійна діяльність посадових осіб територіальних органів ДФС у Волинській області досліджувалася в ході 48 службових перевірок та розслідувань.

Вісім матеріалів управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Волинській області щодо порушень чинного законодавства працівниками органів Головного управління ДФС у Волинській області та Волинської митниці ДФС, а також службових осіб СГД, скеровано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України та для надання правової оцінки.

Відтак, прокуратура Волинської області внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності працівниками територіальних органів ДФС області в 6 випадках.

При організації та проведенні комплексу антикорупційних заходів   зусилля співробітників підрозділу внутрішньої безпеки першочергово спрямовуються на роз’яснення вимог законодавства. Зокрема, у січні-квітні 2018 року проведено 330 виступів, бесід та інших заходів профілактичного характеру в колективах працівників територіальних органів ДФС у Волинській області.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області