Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук: Заяви про тиск з боку податкової та політичну заангажованість органів ДФС не мають жодних підстав

22.03.2018

Інтернет-видання "Волинь 24"

Головне управління ДФС у Волинській області здійснює свою діяльність винятково в межах правового поля, зокрема керуючись принципами державної служби як політично неупередженої, ефективної, орієнтованої на інтереси громадян, держави і суспільства.

«Тож заяви окремих політиків, котрі водночас здійснюють бізнес- діяльність, щодо «шаленого тиску» з боку ДФС нібито на замовлення певної політичної сили не відповідають дійсності та не мають жодних обґрунтованих підстав, - запевняє начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. - Моя позиція, як представника органів державної податкової служби з більш як двадцятирічним досвідом роботи, однозначна: фахівці ДФС завжди зобов’язані діяти в межах закону».

Тому всі перевірки та інші заходи, що проводилися протягом останніх двох років щодо ТзОВ «Полісся-Трейд», здійснювалися на підставі наявної інформації про можливі порушення при реалізації підакцизної продукції, зокрема про суттєві зловживання інформували представники громадськості та ЗМІ, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.  

 Вилучення основних документів підприємства та арешт майна відбувалося в рамкам досудового розслідування згідно Кримінально-процесуального кодексу та на підставі ухвали суду. Рішення суду про повернення майна виконувалося в строки, передбачені законом.

Щодо виняткової уваги фахівців ДФС до підприємства «Полісся-Трейд», про яку заявляє його власник, то протягом останніх двох років контрольно -перевірочні заходи проводилися на 27 суб’єктах господарювання, які здійснюють оптову торгівлю підакцизною продукцією. Зокрема, у 2016 році фактичні та планові перевірки відбулися на 11 таких суб’єктах господарювання-оптовиках, у 2017 році – у 13 платників. З початку 2018 року фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів провели 3 документальні перевірки 3 суб’єктів господарювання, які реалізують алкогольні напої та тютюнові вироби великими партіями.

У січні-лютому 2018 року загалом  проведено 41 фактичну перевірку суб’єктів господарювання, що займаються роздрібною та оптовою торгівлею алкогольними напоями та тютюновими виробами. За їх результатами встановлено 72 порушення чинного законодавства основними з яких були торгівля алкоголем за цінами нижчими від мінімальних (20 порушень), торгівля без ліцензії (14 фактів), реалізація алкоголю немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка (9 фактів).

Відтак, твердження власника підприємства «Полісся-Трейд» щодо  тиску з боку податкової та  про «політичну боротьбу в площині бізнесу» за участю органів ДФС, необґрунтовані та упереджені.

Довідково: на Волині за фактами незаконного обігу підакцизних товарів та в рамках операції "Акциз-2018" обліковано 2 кримінальні провадження (за ст.204 та ст.199 КК України). В ході досудового розслідування у кримінальних провадженнях проведено 7 активних заходів (3 огляди та 4 обшуки). Виявлено та припинено діяльність 1 підпільного цеху з виробництву фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів. Жодних активних заходів, зокрема обшуки, співробітники податкової міліції цього року на ТЗОВ «Полісся-Трейд» не проводили.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області


Нагадаємо, що волинські фіскали спрямували до суду акти про недопущення до перевірок на об’єкти, де реалізують і зберігають підакцизну продукцію