Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Плануючи перевірки, фахівці ДФС застосовують ризикоорієнтований підхід та керуються винятково вимогами чинного законодавства

22.03.2018

Волинь Пост

Планова перевірка фінансової діяльності ТзОВ «Євротехіннов-ЕТІ» проводилася згідно плану - графіку перевірок ДФС, який у визначені законом терміни оприлюднено на веб-порталі ДФС України 12.01.2018 та 13.03.2018.  

Товариство включено в план-графік документальних планових перевірок за даними інформаційних ресурсів ДФС відповідно до критеріїв відбору платників податків–юридичних осіб високого (середнього) ступеню ризиків, визначених наказом Міністерства фінансів України від 02.06.2015 №524 «Про затвердження Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків» із змінами внесеними наказами від 04.08.2016 №723 та від 27.02.2017 №294 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 березня 2017 р. за N 368/30236).

Звертаємо увагу, що періодичність проведення документальних планових перевірок платників податків визначається залежно від ступеня ризику,  Зокрема, платники податків з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не частіше, ніж раз на три календарних роки, середнім - не частіше ніж раз на два календарних роки, високим - не частіше одного разу на календарний рік.

Попередня планова перевірка ТОВ "Євротехіннов - ЕТІ" проведена відповідно до плану-графіка проведення документальних перевірок на ІІ квартал 2010 року.

Всі процедурні моменти та законодавчі вимоги під час планування перевірки ТзОВ «Євротехіннов-ЕТІ» у 2018 році дотримано. Тому інформація підприємства щодо проведення в цьому році 2 перевірок не відповідає дійсності, оскільки була запланована та проведена 1 перевірка, строки якої відповідно до ст.82 Податкового кодексу України продовжено. Жодного втручання в діяльність підприємства чи дій, що унеможливлюють його роботу, фахівці ГУ ДФС у Волинській області в ході планової документальної перевірки не вчиняли, - наголошують у ГУ відомства в області.

За результатами проведеної перевірки складено акт. Як передбачає Податковий кодекс України, товариство має право на заперечення зафіксованих в акті перевірки порушень, чим підприємство скористалося, надавши додаткові матеріали податковим ревізорам для вивчення та аналізу.

Власне надані підприємством заперечення, які своєчасно та об’єктивно розглянуті, стали підставою для призначення додаткової перевірки, що розпочнеться 26.03.2018, в ході якої вивчатимуться порушені в запереченні питання.

Поважаючи право кожного платника на захист своїх інтересів та ділової репутації, ГУ ДФС у Волинській області вважає обвинувачення в необґрунтованості та неправомірності нарахувань податкових ревізорів при складанні висновку до акту перевірки передчасними та упередженими, оскільки ТзОВ "Євротехіннов - ЕТІ" повною мірою використовує надані права для висловлення своєї позиції не лише шляхом надання заперечень, а й через проведенням акцій протесту та надання коментарів у ЗМІ.

Разом з тим, в ГУ ДФС у Волинській області вважають акції протесту неприйнятними для цивілізованого вирішення спірних питань, оскільки національне законодавство дає право платнику оскаржувати  дії контролюючих органів в адміністративному та/або судовому порядку.

        

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області