Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Інформація про конфіскацію горілчаної продукції не відповідає дійсності

09.06.2017

"ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ"

Теза про те, що «журналісти добилися конфіскації 5 тисяч літрів горілки» з одного зі складів в м. Луцьк, озвучена в інформаційному матеріалі та відео сюжеті  Інтернет - агентства «Волинські новини», не відповідає дійсності, - наголошують в  ГУ ДФС у Волинській області. 

Вказана партія підакцизної продукції відповідно до вимог чинного законодавства вилучена у рамках кримінального провадження в ході огляду ліцензійного складу. Конфіскація щодо цього товару не застосовувалася.

Відповідно до процедури на партію підакцизної продукції на час досудового розслідування накладено арешт.

На даний час досудове слідство у вказаному кримінальному провадженні триває. Призначені всі необхідні судові експертизи, за результатами яких буде прийнято кінцеве процесуальне рішення та визначено долю речових доказів.

Окремо слід зазначити, що висновок автора матеріалу про невідповідність автентичності марок акцизного збору, якими була маркована підакцизна продукція,  - упереджений та необґрунтований. Згідно висновку судово-технічної експертизи документу від 23.05.2017 марки акцизного податку для алкогольних виробів, які є горілчаною продукцією вітчизняного виробництва, вилучені з ліцензійного складу 19.04.2017,  – виготовлені на Державному підприємстві «Поліграфкомбінат Україна» Міністерства фінансів України, що здійснює їх випуск.

Додатково повідомляємо, що за 5 місяців 2017 року співробітники податкової міліції Волині вилучили  з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму 10,8 мільйона гривень, зокрема  136,5 дал спирту на суму 278,8 тис. грн.; 923,5 дал лікеро-горілчаних виробів на суму 2,1 млн. грн., майже   680 тисяч пачок  сигарет на суму 7 млн. грн.;  12,5 тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 300 тис. гривень.   

З початку року розпочато 6 кримінальних проваджень за ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», припинено діяльність 3 незаконних виробництв підакцизних товарів.

В цілому по Україні у січні –травні 2017 року вилучено понад 35,8 тис дал спирту на загальну суму 53,9 млн грн, а також майже 532 тис дал лікеро-горілчаних виробів на загальну суму 200,4 млн грн.

 ГУ ДФС у Волинській області