Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Офіційна заява Волинської митниці ДФС

26.04.2017

1+1

У зв’язку з поширенням деякими ЗМІ інформації про те, що через західні митниці держави, зокрема Волинську, незаконно переміщується велика кількість контрабандних цигарок та алкоголю, Волинська митниця ДФС  повідомляє, що таке трактування не відповідає дійсності.

Вважаємо за необхідне наголосити,  що згідно постанови  Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 45 та розділу 12 Митного Кодексу України  громадяни, які перетинають митний кордон, мають законне право перевозити дозволену кількість таких виробів. Спроби незаконного провезення таких товарів постійно виявляються співробітниками митниці,  щодо порушників  застосовуються передбачені законодавством України санкції.

Зокрема, з початку року працівниками Волинської митниці ДФС було вилучено товарів на суму 16,8 млн. гривень,  накладено і стягнуто штрафів на суму 6,7млн.гривень.

Керівництво Волинської митниці ДФС одним з  пріоритетних  завдань ставить посилення боротьби з корупцією серед особового складу відповідних підрозділів.

З метою поліпшення обміну інформацією з  громадянами,  запобіганню корупції,  просимо усіх небайдужих скористатися конфіденційними каналами зв’язку для передачі інформації щодо фактів зловживань з боку співробітників митниці. Телефон гарячої лінії Волинської митниці ДФС: (03377)3-15-19,  електронна пошта: vl.zvernennya@castoms.sfs.gov.ua.

Також для оперативного реагування на зловживання співробітників митниці під час оформлення вантажів чи перетину  митного кордону громадянами,  рекомендуємо звертатися безпосередньо до керівника Волинської митниці  Віктора Кривіцького у соціальній мережі Facebook.