Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Марки акцизного податку на підакцизній продукції в мережі магазинів «Гроно» не містять ознак підробки

30.03.2017

Марки акцизного податку, якими маркована горілчана і тютюнова  продукція, що реалізується в мережі магазині «Гроно» у м. Луцьку, не мають ознак підробки. Цей факт встановили фахівці управління  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ  ДФС у Волинській області під час фактичної перевірки 29 березня 2017 року в магазині «Гроно» на вул.. Богдана Хмельницького, а також під час перевірки оптових складів цієї мережі.

Зокрема, інспектори вказаного управління під час фактичної перевірки, що, як відомо, проводиться без попередження, перевірили на  ­­­­­­­відповідність встановленому зразку марки на усій лікеро-горілчаній продукції у вказаному магазині за посередництвом спеціального пристрою з ультрафіолетовим маркером. .У жодному з випадків не зафіксовано найменших ознак підробки. Відсутність фальсифікату та продукції з підробленими акцизними марками засвідчила перевірка на оптових складах, де зберігається продукції мережі магазинів «Гроно».

Разом з тим, в ході фактичної перевірки фахівці ДФС виявили деяку невідповідність цін у податкових накладних виробника тютюнової продукції, а от в ході моніторингу – звірки  акцизних марок, що видані суб’єкту господарювання  з фактично реалізованими,  порушень  теж не встановлено.

Як повідомили в управлінні  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ  ДФС у Волинській області, перевірка на предмет дотримання законодавчих вимог у сфері реалізації підакцизної продукції зазначеною мережею магазинів, зокрема на оптових складах, триватиме ще 10 днів.  Наразі стверджувати про реалізацію горілчаного фальсифікату в магазинах «Гроно», в чому переконує автор  публікації Інтернет - агентства «Волинські новини», немає жодних підстав, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області. 

Фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ  ДФС у Волинській області, запевняють, що виявити  так звані саморобні акцизи на підакцизній продукції досить просто: саме з використанням ультрафіолету, оскільки акцизні марки встановленого зразка умовно кажучи «поглинають», а підроблені «відбивають» ультрафіолетовий промінь. Відтак, зображення написів на істинній акцизній марці та підробленій кардинально різниться саме в ультрафіолетовому світлі. Отож, в практиці фактичних перевірок такий спеціальний пристрій використовується  досить активно.

Отож, якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо зателефонувати за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан,4 (конфіденційність гарантується).

В Головному управлінні ДФС у Волинській області застерігають: реалізація неякісної підакцизної продукції становить загрозу життю і здоров’ю громадян.  Тому інформація  про конкретні факти зловживань на ринку підакцизної продукції стане підставою для проведення перевірок недобросовісних підприємців та торгівельних мереж.

                                                                                                 

Відділ організації  роботи ГУ ДФС у Волинській області