Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Про вимоги антикорупційного законодавства волинським фіскалам розповіли під час 543 профілактичних заходів

08.09.2016

 

Начальника «Ягодина» спіймали на хабарі

З початку  2016 року співробітники підрозділу внутрішньої безпеки  роз’яснили вимоги антикорупційного законодавства працівникам територіальних органів ДФС в ході 543 тематичних заходів.

Задля попередження корупційних  проявів і ризиків співробітники  підрозділу внутрішньої безпеки постійно вживають комплекс роз’яснювально - профілактичних заходів, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Разом з тим, поряд із профілактикою корупційних правопорушень, співробітники підрозділу внутрішньої безпеки ефективно протидіють протиправним діям серед посадовців органів ДФС.

Зокрема,  протиправні дії посадових осіб територіальних органів ДФС та Волинської митниці ДФС з початку року були предметом вивчення 113 службових перевірок. Як наслідок, співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області внесли 86 подань керівникам органів ДФС для притягнення посадовців до відповідальності. До дисциплінарної відповідальності вже притягнуто 98 працівників територіальних органів ДФС у Волинській області. 

Напрацьовані співробітниками управління внутрішньої безпеки 19 матеріалів щодо викритих порушень чинного законодавства посадовцями територіальних органів ДФС, Волинської митниці ДФС та службових осіб суб’єктів господарювання спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України та надання правової оцінки.

Окрім того, саме за матеріалами УВБ ГУ ДФС у Волинській області складено протокол про адміністративне правопорушення за порушення вимог Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції“ від 07.04.2011 №3206-VI, тобто задокументовано факт неподання декларації про майновий стан і доходи одним із посадовців органів ДФС  в області.

Прокуратура Волинської області внесла до ЄРДР відомості про вчинення кримінальних правопорушень в 12 випадках, розглянувши зібрані УВБ матеріали . Задокументовані дії посадовців територіальних органів ДФС в області, щодо яких тривають досудові розслідування, мають ознаки злочину за ч.2 ст.364 КК України, тобто зловживання владою чи службовим становищем з тяжкими наслідками.

           

Відділ організації роботи  ГУ ДФС у Волинській області