Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За порушення вимог електронного адміністрування та обліку пального відповідальність наступає з 1 липня, - ГУ ДФС у Волинській області

29.05.2019

Оскільки при запровадженні електронного адміністрування пального не передбачено пільгового періоду, то за допущені порушення вимог електронного адміністрування та обліку пального відповідальність наступатиме з 1 липня. Отож, щоб убезпечитися від штрафних санкцій, представники бізнесу, котрі здійснюють діяльність на ринку реалізації пального, повинні дотримуватися усіх передбачених процедур.

На цьому в ході засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Луцькій міській раді наголосила начальник управління  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області Наталія Єлова.

«Щоб система електронного адміністрування пального працювала ефективно, з користю для платників та бюджету, фахівці нашого управління приділяють максимум уваги кожному, хто звертається за консультаціями,  оформленням ліцензій та з питань реєстрації акцизних складів.  Наше з вами спільне завдання – якісно працювати в системі електронного адміністрування пального з 1 липня, дотримуючись вимог чинного законодавства». – підкреслила Наталія Єлова.

Нагадаємо, що відповідно до внесених змін до діючого законодавства з 1 липня поточного року суб’єкти господарювання, які здійснюють виробництво, оптовий, роздрібний продаж та зберігання пального, повинні отримати ліцензію на таку діяльність.

Такі зміни запроваджено з метою скорочення обсягів тіньового ринку пального, збільшення податкових надходжень та покращення якості нафтопродуктів для споживачів.

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання, до якої додаються документи, перелік яких визначено Законом України від 19.12.2005 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Для спрощення ліцензування внесено зміни до Податкового кодексу, згідно з якими в документах, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, не вимагається зазначати цільове призначення такої ділянки, як це було передбачено раніше. Перелік решти документів не змінився.  

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області