Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Волині власну справу з початку року започаткували більше 1800 фізичних осіб - підприємців

23.05.2019

Протягом січня-квітня 2019 року на Волині власну справу започаткували 1803 підприємці-фізичні особи. Загалом в області здійснюють діяльність 36250 фізичних осіб- підприємців.

Оскільки процедура реєстрації бізнесу останніми роками зазнала суттєвого спрощення, підприємливі громадяни мають можливість розпочати власну справу у найкоротші строки. Однак, кожен потенційний бізнесмен повинен врахувати, що його діяльність повинна відбуватися у правовому полі, а бізнес-план обов’язково враховувати чинні норми Податкового кодексу України.

На цих моментах підприємцям-початківцям в ході тематичного тренінгу в Луцькому міському центрі зайнятості наголосила завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

«Перш ніж розпочати процедуру реєстрації бізнесу, варто уважно вивчити вимоги податкового законодавства та розуміти яким чином його норми вливатимуть на бізнес-проект. Варто врахувати, що закон не передбачає відтермінування сплати податків і  єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Отож, строки і суми визначених законом податкових платежів та страхових внесків повинні дотримуватися», - підкреслила Олена Нікотіна.

Посадовець заначила, що процес подання звітності та загалом спілкування з фахівцями ДФС будуть максимально ефективним за умови застосування електронного формату.

«Електронний кабінет платника постійно вдосконалюється та отримує схвальні оцінки представників бізнесу. Цей багатофункціональний електронний сервіс – реальна допомога в питаннях подання звітності, формування довідок та навіть сплати податків незалежно від обраної системи оподаткування. Отримуйте електронні цифрові ключі, реєструйтеся і зекономлений час  матимете можливість використовувати для розвитку власної справи», - звернула увагу учасників тренінгу Олена Нікотіна.

Довідково: протягом січня-квітня 2019 року підприємці-фізичні особи, які  працюють в умовах спрощеної системи оподаткування спрямували до місцевих бюджетів Волині 139,5 мільйона гривень єдиного податку.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області