Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У День вишиванки – національне вбрання замість офіційного дрес-коду

16.05.2019

У День вишиванки всім розмаїттям технік та узорів української вишивки можна помилуватися у колективі волинських фіскалів - власноруч створене вбрання, придбане у професійних вишивальниць чи отримане у спадок, нагадує про самобутність та унікальну історію гордого, незалежного та талановитого народу.

Зокрема, працівники Центру обслуговування платників Луцької ДПІ не втратили можливості замінити офіційний дрес-код на вишиті сорочки.   Замість ділового вбрання українські вишиванки прикрашали працівників Головного управління ДФС у Волинській області.

Як стверджують експерти, не випадково вишиванка залишається одним з найбільш загадкових предметів для вивчення науковцями та митцями, надихаючи на створення сучасних досконалих та популярних образів.

У вишитому національному вбранні знайшли своє відображення споконвічні культурні традиції українського народу. Кожна майстриня-вишивальниця завжди розкаже, який духовний та практичний зміст несе  символ та колір вишитого одягу, історія створення якого бере початок з прадавніх часів.

Популяризуючи національне вбрання у День вишиванки, українці в усіх куточках світу нагадують про загальнолюдські цінності та особливу цінність культурних традицій, що сформували українську націю.

Наша національна вишиванка, як прадавній атрибут духовно багатого і незалежного  народу, й до сьогодні  мовою орнаментів та кольорів повідомляє  про існування особливої української спільноти.

 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області

Волинські митники долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки

ФОТОМАТЕРІАЛИ