Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про новий порядок реалізації пального – з уст фахівців ДФС

10.05.2019

Представникам бізнесу, які здійснюють реалізацію пального, розповіли про  новий порядок його обліку в рамках системи електронного адміністрування акцизного податку на тематичному семінарі.

Цей інформаційно-просвітницький захід для учасників ринку реалізації пального ініціювали фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

 Відтак, понад тридцять учасників семінару, серед яких керівники бухгалтерських та фінансових служб підприємств Волині, протягом двох годин спілкувалися з представниками ГУ ДФС у Волинській області про новації та алгоритм їх впровадження з 1 липня 2019 року.

Отож, господарюючі суб’єкти повинні врахувати, що  1 липня 2019 року буде введено новий Порядок електронного адміністрування реалізації пального для усіх споживачів пального відповідно до змін  Податкового кодексу, - наголосили фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів.

Норма стосуватиметься всіх суб’єктів господарювання, у кого зберігається паливо в ємкостях понад 200 кубічних метрів та хто отримує протягом календарного року пальне в обсягах, що перевищують 1000 кубічних метрів. Крім того, фізичних осіб-підприємців, платників єдиного податку 4 групи, які отримують протягом календарного року пальне в обсягах понад 10000 кубічних метрів. 

Таким чином, підприємства та фірми, які підпадають під дію нових законодавчих норм,  повинні реєструватись платниками акцизного податку, отримувати ліцензії та вести щоденний облік та подавати електронну звітність до Державної податкової служби про щоденні залишки пального та обсяги реалізованого (використаного) пального.

«Процес впровадження будь-яких новацій завжди викликає чимало питань та потребує своєчасного роз’яснення. Ми використовуємо всі можливості для того, щоб через мережу Інтернет та ЗМІ поінформувати бізнес про нові вимоги закону. Разом з тим, наші фахівці обов’язково забезпечать якісний податковий супровід представників підприємництва, надаватимуть необхідну консультаційну допомогу з тим, щоб процедура електронного адміністрування реалізації пального не викликала труднощів», - запевнила начальник управління  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області Наталія Єлова.

Довідково: новий Порядок електронного адміністрування реалізації пального для усіх споживачів визначено Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області