Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Громадсько-консультативна рада платників податків при ГУ ДФС у Волинській області продовжила повноваження на 1 рік

25.03.2019

Відповідно до Положення про Громадсько-консультативну раду платників податків при Головному управлінні ДФС у Волинській області, затвердженого наказом ГУ ДФС в області від 21.03.2017 №532, термін її повноважень складав 2 роки. На засіданні Консультативної ради 22 березня 2019 року ухвалено рішення про продовження терміну повноважень ще на 1 рік. Рішення про внесення відповідних змін до положення консультативно-дорадчого органу прийнято одноголосно.

  «Протягом двох років діяльності нашої Громадсько-консультативної ради піднімалися та обговорювалися найактуальніші питання діяльності органів ДФС. Одним із критерієм ефективності діяльності громадських рад при ДФС та її територіальних органів є поінформованість власне про існування та діяльність такої ради серед платників податків та суб’єктів ЗЕД. Згідно масштабного дослідження, що проводилося в кінці 2018 року  «Спрощення процедур торгівлі в Україні» за результатами всеукраїнського опитування учасників зовнішньо-економічної діяльності саме наша Консультативна рада отримала найвищу оцінку», - звернув увагу учасників засідання голова Громадсько-консультативної ради Володимир Цибульський.

Зокрема, як свідчать матеріали дослідження, 54% підприємств, представники яких взяли участь в опитуванні, поінформовані про існування громадської ради при територіальному органів ДФС в області, 52% наших волинських суб’єктів знають про діяльність такої ради при ДФС. В обох випадках – це найвищі показники в Україні (друга у рейтингу Івано-Франківська область - 42 і 39 відсотків відповідно).

Отож, враховуючи таку позитивну оцінку, а також розпочату реорганізацію  ДФС у Державну податкову службу та Державну митну службу, громадські активісти та представники бізнесу визнали доцільним продовжити повноваження консультативно-дорадчого органу.

«Таке рішення забезпечить конструктивний  діалог громадськості з ДФС. Незалежно від перебігу процесу реорганізації, ми гарантуємо максимальне  сприяння та увагу до питань, що підніматимуться громадськістю, платниками податків і потребуватимуть  вирішення  в межах нашої  компетенції», -запевнила учасників засідання начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. 

Довідково: Аналітичний звіт «Спрощення процедур торгівлі в Україні: 2018/2019 рік» підготовлено експертами Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) у рамках національного моніторингу та оцінки стану сприяння торгівлі (для спрощення процедур міжнародної торгівлі) в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі». Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та співфінансування Міжнародного Фонду «Відродження». У цьому документі представлено результати 4-ї хвилі щорічних опитувань.

Весь Аналітичний звіт за посиланням:

http://www.ier.com.ua/files/Public_events/2019/TFD_IV/2018-2019_TFD_report.pdf

 Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області