Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щоб убезпечитися від нелегального товару варто перевірити отриманий фіскальний чек в Електронному кабінеті платника

01.11.2018

Волинські фіскали поінформували учасників засідання Громадсько-консультативної ради платників податків при ГУ ДФС у Волинській області про інформаційну систему е-Receipt  та спеціальний сервіс ДФС, що дає можливість перевірити достовірність отриманого фіскального чека.

«Застосування інноваційної електронної системи е-Receipt дозволить не лише спростити процедуру реєстрації фіскальних документів, а й захистить споживачів від товару сумнівного походження. Запропонована  альтернатива традиційним касовим апаратам – це сучасні програмні комплекси, що працюватимуть більш якісно, будуть доступними цілодобово, захищеними та інтегрованими з іншими системами ДФС та бухгалтерським програмами. Окрім зручності для суб’єктів господарювання, споживачі вже отримали можливість за посередництвом спеціального сервісу у відкритій частині Електронного кабінету платника перевірити достовірність виданого їм фіскального чека», - поінформувала представників бізнесу та громадськості завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Звертаємо увагу, що спеціальний сервіс, за допомогою якого можна перевірити достовірність отриманого при купівлі товару фіскального чека,  знаходиться у відкритій частині  Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check..

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести фіскальний номер РРО дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

Пошук електронного чеку здійснюється за його фіскальним номером та датою. Якщо ви не знайшли свого е-чека в системі, зробіть його фото та надішліть за адресою infozvit@sfs.gov.ua. ДФС буде вивчено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи та вжито відповідних заходів.

Окрім того, про відсутність фіскального чека в системі можна поінформувати відділ фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями ГУ ДФС у Волинській області за номером телефону (0332)-777-131.

        

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області