Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Вимоги до підприємництва в умовах спрощеної системи оподаткування обговорили громадські активісти та представники бізнесу Волині

31.10.2018

Про особливості та ризики здійснення підприємницької діяльності в умовах спрощеної системи оподаткування учасників засідання Громадсько-консультативної ради платників податків при ГУ ДФС у Волинській області інформувала завідувач сектору комунікацій Олена Нікотіна.

«Податкові відрахування та розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в умовах спрощеної системи оподаткування залежать від соціальних стандартів, що передбачаються Законом України про Державний бюджет на кожен фінансовий рік. Варто врахувати, що за умови використання найманої праці підприємці, котрі виступають працедавцями, зобов’язані нараховувати та утримувати із зарплати ПДФО, військовий збір та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про ставки податків, їх надходження та особливості застосування норм чинного законодавства ми досить активно інформуємо  через субсайт територіальних органів ДФС у Волинській області», - звернула увагу представників громадськості та бізнесу Олена Нікотіна.

Посадовець підкреслила, що роз'яснювальна робота та заходи з легалізації праці фахівці ДФС  проводять на постійній основі.

«Зокрема, у вересні - жовтні семінари для платників податків за участі спеціалістів ГУ ДФС в області проведено в усіх районах та містах регіону. Враховуючи вимоги Уряду відповідно до розпорядження від 05.09.2018 №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» ця робота активізувалася та має вагомий позитивний ефект. Зокрема, в області фіксують суттєвий ріст повідомлень до органів ДФС про нових найманих працівників», - розповіла Олена Нікотіна.

Громадсько-консультативна рада платників податків при ГУ ДФС у Волинській області рекомендувала систематично оприлюднювати матеріали презентаційно-роз’яснювального характеру на субсайті територіальних органів ДФС та взяла до відома інформацію п.3 порядку денного засідання Консультативної ради щодо особливостей спрощеної системи оподаткування, зокрема в частині оплати праці найманих працівників.

З презентаційними матеріалами можна ознайомитися тут.


Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області