Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Місцеві громади Волині отримали в розпорядження 259 мільйонів гривень плати за землю

25.10.2018

У січні - вересні 2018 року на Волині до місцевих бюджетів надійшло майже 259 мільйонів гривень плати за землю, 54 мільйони з яких сплатили фізичні особи і понад 205 мільйонів – юридичні особи. Динаміка росту плати за землю- плюс 8,3 відсотка до минулорічних показників.

«Динаміка зростання надходжень плати за землю до місцевих бюджетів, яку фіксуємо з початку року, свідчить про результативні заходи фахівців ДФС та органів виконавчої влади в питанні впорядкування земельних відносин. Однак, щоб і надалі громади отримували належні кошти, головам територіальних громад потрібно володіти повною інформацією про платників земельного податку та орендної плати а землю», - наголосила в ході зустрічі з головами ОТГ  начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що ефективна комунікація голів територіальних громад з усіма платниками, які використовують землю в комерційній чи індивідуальній господарській діяльності лише сприятиме збільшенню доходів бюджетів громад.

«Земля,  що забезпечує стабільні надходження до бюджету, унікальний ресурс, про який варто постійно піклуватися. Практика свідчить: територіальні громади, де земельні відносини впорядковано, а мешканці та представники бізнесу не ігнорують свого обов’язку перерахувати суму земельного податку до бюджету,  отримують  належні кошти. Зі свого боку фахівці територіальних органів ДФС завжди надають необхідну консультаційну допомогу та забезпечують якісне адміністрування податкових платежів», - підсумувала Світлана Савчук.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області