Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податкова міліція Волині: Економічний ефект протидії тіньовому сектору економіки - 46 мільйонів гривень

09.10.2018

Забезпечення економічного ефекту від протидії тіньовому сектору економіки залишається пріоритетом в діяльності підрозділів податкової міліції Волині.

Зокрема, в ході заходів оперативних та слідчих підрозділів ГУ ДФС у Волинській області сума повернутих до бюджету податків, митних платежів, упереджених відрахувань податку на додану вартість та сум вилучених з незаконного обігу підакцизних товарів протягом січня-вересня 2018 року склала 46 мільйонів гривень.

Про це повідомив перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Олег Гирикович під час зустрічі з представниками засобів масової інформації.

«Зокрема, у закінчених в поточному році кримінальних провадженнях відшкодовано збитків (несплачених податків та митних платежів) в сумі  8,7 мільйона гривень,  накладено  арештів на грошові кошти та товарно-матеріальні цінності на 10,5 мільйона гривень, додатково сплачено 3,6 мільйона гривень митних платежів. Судові органи ухвалили рішення про конфіскацію товарно-матеріальних цінностей вартістю 555 тисяч гривень. Разом з тим, співробітники податкової міліції вилучили підакцизної продукції на суму 22,5 мільйона гривень та упередили незаконне відшкодування податку на додану вартість з бюджету в сумі 542 тисячі гривень»,- розповів Олег Гирикович.

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області наголосив, що одним із завдань податкової міліції визначено запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у сфері оподаткування, бюджетній та митній сфері, їх розкриття, розслідування та провадження у справах про адміністративні правопорушення.

«В поточному році нами було виявлено 46 кримінальних правопорушень щодо ознак вчинення злочинів, передбачених ст.ст. 212, 204, 205, 191 КК України. За результатами досудового розслідування до суду скеровано 22 кримінальні провадження, з яких 4 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків за ч.4 ст. 212 КК України та 18 кримінальних проваджень – з обвинувальними актами за ст. 204, 205, 205-1, 212, 212-1, 199, 366 КК України», - поінформував Олег Гирикович.

Як повідомив перший заступник начальника ГУ ДФС в області, беззаперечно актуальним на сьогоднішній день залишається проведення операцій «Акциз-2018» та «Рубіж-2018» та активні заходи в рамках реалізації програми щодо унеможливлення ухилення від сплати митних платежів, розпочатої за дорученням Прем’єр-Міністра 21 червня поточного року, та протидія порушенням, які відбуваються при експорті  лісоматеріалів.

Посадовець особливо підкреслив, що співробітники податкової міліції ГУ ДФС області на ротаційній основі гідно та добросовісно виконують свої обов’язки у складі фіскальних нарядів в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Всього за період проведення антитерористичної та операції об’єднаних сил в складі фіскальних нарядів несли службу 22 працівники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області.                                               

РЕЗУЛЬТАТИ діяльності податкової міліції у січні-вересні 2018 року

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області