Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Волинська митниця ДФС прагне максимального використання областю її географічних переваг

21.09.2018

Максимальне використання Волинню її географічних переваг не в останню чергу залежить від розбудови та оснащення державного кордону України, - повідомила на інвестиційному форумі у Луцьку т.в.о. заступника начальника Волинської митниці ДФС Тетяна Кравець, презентуючи проект   “Пункт пропуску «Амбуків-Грудек»: економічні, інвестиційні та іміджеві переваги для Волині”.

Нині Волинська митниця ДФС функціонує в межах, що містять 472 км Державного кордону України: з Республікою Польща – 230 км, та Республікою Білорусь – 242 км.

На цій ділянці  розташовано 9 пунктів пропуску: 6 - для автомобільного сполучення; 3 - для залізничного сполучення. З них на українсько-білоруській ділянці кордону функціонує 5 пунктів пропуску: три міжнародні для автомобільного сполучення «Доманове-Мокрани», «Дольськ-Мохро», «Пулемець-Томашівка»; один міждержавний автомобільний «Піща-Олтуш» та один для залізничного сполучення «Заболоття-Хотислав». На українсько-польській ділянці кордону функціонує 2 міжнародні автомобільні пункти пропуску «Ягодин-Дорохуськ» (без обмежень для переміщення) та «Устилуг-Зосин»  (переміщення ТЗ вагою до 3,5 тон) та 2 міжнародні залізничні пункти пропуску «Ягодин-Дорохуськ» і «Володимир-Волинський-Хрубешув» (м/п «Ізов»).

Кордон з Єропейським Союзом та Білорусією вимагає обслуговування значних вантажо- та пасажиропотоків, які пов’язані з міжнародними транспортними коридорами Гданськ-Одеса (поєднує Балтійське море і Чорне море) та Київ-Варшава (М07), яка є найкоротшим шляхом до Берліна. А наявність на території області залізничного вузла Ковель в поєднанні з інфраструктурою міжнародних залізничних пунктів пропуску дають можливість здійснювати масштабні вантажні перевезення маршрутами Гданськ-Одеса, Гамбург—Іллічівськ, Гамбург—Далекий Схід.

 За матеріалами Волинської митниці ДФС