Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Представники фіскальної служби розповіли посадовцям органів влади про законодавчі вимоги у сфері оплати праці

21.09.2018

Стан наповнення бюджетів громад значною мірою залежить від ситуації на ринку праці. Легальна робота гарантує не лише належний захист працівнику, а й стабільні надходження до бюджету громад. Про це в ході семінару для держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування наголосила завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Посадовець детально поінформувала про законодавчі вимоги до нарахування та виплати заробітної плати, утримання та сплату податків з доходів громадян.

Закон визначає, що відповідальною особою за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з доходів у вигляді заробітної плати, є  РОБОТОДАВЕЦЬ, який виплачує такі доходи на користь платника податку. І саме він несе відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій у разі порушення вимог податкового та трудового законодавства.

«Детінізації ринку праці -  сплачені податки та гарантовані соціальні виплати у разі настання страхового випадку кожному працівнику, гідне пенсійне забезпечення в майбутньому теж залежить  від трудового стажу. Ми сподіваємося, що конструктивна позиція волинських працедавців і надалі буде надійною основою для фінансової стабільності країни та територіальних громад», - наголосила завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Нагадаємо, що з початку року до бюджетів  роботодавцями забезпечено надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі понад 2,2 мільярда гривень та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  -  майже 2,4 мільярда гривень.

 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області