Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Волинські фіскали розповіли представникам підприємництва про законодавчі вимоги у сфері реалізації підакцизної продукції

09.08.2017

Роздрібна реалізація підакцизної продукції – алкоголю та  тютюну, обов’язково передбачає отримання ліцензії. А щоб здійснювати реалізацію алкогольної продукції на розлив, суб’єкт господарювання повинен обов’язково отримати статус підприємства ресторанного господарства.

Про це в ході засідання «круглого столу» за участі представників бізнесу м. Луцька наголосила начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів  ГУ ДФС у Волинській області Наталія Єлова.

Як розповіла посадовець, відповідні дозволи, що регулюють реалізацію алкогольної продукції на розлив, можна отримати в Головному управлінні  Держпродспоживслужби у Волинській області.

«Таким чином, наявність дозволу від Держпродспоживслужби на реалізації алкогольної продукції на розлив, ліцензія з ДФС на роздрібну торгівлю підакцизом та належним чином зареєстрований РРО – це головні умови для кожного підприємця, котрий пропонує споживачам горілчану продукцію, вино чи пиво на розлив», - звернула увагу представників підприємництва керівник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів  ГУ ДФС у Волинській області Наталія Єлова.

Посадовець зазначила, що переважна частина суб’єктів підприємництва дотримується норм податкового законодавства, що регулюють сферу обігу підакцизної продукції.

«Варто звернути увагу, що платники акцизного податку до 20 серпня подають декларацію за липень за оновленою формою. Платники акцизного податку повинні врахувати, що навіть , якщо вони не здійснювали діяльність протягом певного проміжку часу, декларація подається у визначені терміни»,–зазначила Наталія Єлова.

На завершення зустрічі учасникам зустрічі наголосили, що підприємці,  котрі працюють на ринку реалізації алкогольної продукції, вже повинні планувати свою подальшу діяльність з врахуванням прогнозів щодо підвищення цін на горілчані вироби.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області