Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівці ДФС Волині до Дня Святого Миколая подбали про подарунки для малечі – вихованців обласного спеціалізованого будинку дитини

20.12.2016

Корисні та солодкі подарунки для діток – вихованців підшефного навчального закладу та живе спілкування з їх наставниками стало традиційним заходом для керівників органів ДФС у Волинській області та профспілкової організації в дні релігійних чи інших свят.

Цього року з нагоди Дня Святого Миколая, керівник волинських фіскалів Світлана Савчук та перший заступник начальника ГУ ДФС в області Олег Гирикович завітали до вихованців Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням ЦНС з порушенням психіки.

«Ми постійно цікавимося про ситуацію з найнеобхіднішим для малечі. А до свят намагаємося придбати не лише речі, потрібні у щоденній  діяльності цього реабілітаційного закладу, а й улюблені малечею солодкі подарунки. Враховуючи багаторічний досвід спілкування фахівців податкової, а тепер фіскальної служби з незмінним головним лікарем реабілітаційного закладу Володимиром Алейніковим, під час візиту до Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням ЦНС з порушенням психіки відчуваємо себе не сторонніми спостерігачами, а бажаним гостями. Щоразу на нас очікує теплий прийом та змістовна екскурсія», - розповіла начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.  

Як зауважила керівник волинських фіскалів, діти з особливими потребами, котрі отримують у реабілітаційному центрі батьківське тепло, турботу та необхідні лікувальні процедури, не залишають байдужими жодного з відвідувачів.

«Кожного візиту до Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням ЦНС приємно відчувати, що жодні буденні клопоти чи проблеми не стають на заваді для вдосконалення роботи реабілітаційного центру. Не байдужий до долі дітей персонал, провідні методики реабілітації, що активно використовуються в роботі, та   педагогічний хист наставників в комплексі дають досить позитивний результат. Звісно ж, допомога від всіх, хто відчуває відповідальність за життя маленьких громадян України з особливими потребами, завжди доречна», - підсумувала Світлана Савчук.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області