Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За сприяння громадськості на Волині вилучено партію лікеро-горілчаного фальсифікату

15.12.2016

На підставі інформації громадської організації "Правління правоохоронних та контролюючих структур України" співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області  зібрали матеріали, які стали підставою для проведення результативної фактичної перевірки та вилучення сурогатного алкоголю з незаконного обігу. 

Зокрема, отримавши письмове звернення від представників громадської організації з детальним описом та фото-підтвердженням нелегальної реалізації алкогольної продукції в одному з торгових павільйонів на території «Північного ринку» в м. Луцьк, співробітники відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ  ДФС у Волинській області отримали законні підстави для фактичної перевірки.

Власне в ході контрольно-перевірочних заходів встановлено та підтверджено факт зберігання  та реалізації елітних алкогольних напоїв іноземного виробництва в кількості 470 літрів орієнтовною вартістю  120 тисяч гривень.

За результатами перевірки співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області вилучили підакцизну продукцію, склали  адміністративний протокол за ст. 164-5 КУпАП (зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, без марок акцизного податку встановленого зразка).

Відтак, на підприємця, котрий свідомо ігнорував вимоги чинного законодавства, очікує штраф від 850 до 3400 гривень з конфіскацією підакцизних товарів.

Тим часом, В ГУ ДФС у Волинській області застерігають: реалізація неякісної підакцизної продукції становить загрозу життю і здоров’ю громадян.  Тому інформація  про конкретні факти зловживань на ринку підакцизної продукції стане підставою для проведення перевірок недобросовісних підприємців та торгівельних мереж.

Отож, якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо зателефонувати за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан,4 (конфіденційність гарантується).

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області