Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Митники і прикордонники України та Польщі спільно з перевізниками обговорили заходи задля оптимізації руху вантажних авто

01.12.2016

В міжнародному пункті пропуску «Дорохуськ» 30 листопада 2016 р., на запрошення Директора митниці в Бялей Подлясце Вальдемара Хаби, очільник Волинської митниці ДФС Кривіцький В.Б. прийняв участь у міжнародній зустрічі представників митних, прикордонних органів, а також Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України та Загальнонаціональної Асоціації Перевізників Республіки Польща.

Українські перевізники підняли питання прискорення процедур перетину кордону, висловили ряд критичних зауважень стосовно черг перед  пунктами пропуску, зменшення кількості пропуску вантажних транспортних засобів, які слідують на виїзд з України, в порівнянні з попередніми роками.

Окремо було наголошено на аналізі статистичних даних, які вказують на те, що з українською стороною на в’їзд до України оформляється на 17-25% більше, ніж польськими колегами на в’їзд до Польщі. Зазначені дії призводять до виникнення великих черг перед пунктами пропуску на виїзд з України.

В ході обговорення Кривіцький В.Б. проінформував присутніх про запропоновані та вже вжиті заходи щодо оптимізації руху вантажних транспортних засобів: облаштування додаткової смуги руху при в’їзді в пункт пропуску «Ягодин», виділення окремих смуг руху для порожніх транспортних засобів та для автомобілів, що переміщують товари із застосуванням TIR-карнетів.

Окремо очільником митниці наголошено, що митники та прикордонники обох країни повинні вжити всіх необхідних заходів і забезпечити виконання встановлених Меморандумом про запровадження Системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні – пропуск 300 вантажних автомобілів в одному напрямку протягом однієї оперативної зміни для міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин-Дорохуськ».

«Нам необхідно усвідомлювати, що вирішення проблемних питань – це спільна відповідальність та сфера діяльності, - звернувся до присутніх керівник митниці.-  Кордон не повинен бути перешкодою до зміцнення торгівельних зв’язків та економічних відносин між Україною та Євросоюзом».

 

За матеріалами Волинської митниці ДФС