Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Ветерани – податківці Волині зустрілися з вихованцями підшефного закладу та відзначили День ветерана ДПС у колі ковельських колег

31.10.2016

 

Напередодні Дня ветерана Державної податкової служби України податківці – ветерани, котрі вже перебувають на заслуженому відпочинку, а також ті, хто й донині працюють в органах ДФС, зустрілися зі своїми колегами на Ковельщині та за багаторічною традицією відвідали вихованців підшефного навчально-виховного закладу - Люблинецького НВК ліцею – інтернату, серед вихованців якого діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки.

«На пропозицію відзначити День ветерана органів ДПС на Ковельщині та обов’язково поспілкуватися з колективом педагогів і вихованців Люблинецької школи – інтернату відгукнулося більше сорока ветеранів-податківців. Тому наша поїздка передбачала знайомство з роботою Ковельської ОДПІ та безпосереднє неформальне спілкування з колективом навчального закладу, який протягом багатьох років підтримують податківці Волині», - розповіла голова Ради місцевого осередку   «Асоціації ветеранів ДПС України» Волинської області Алла Алейнікова.

Як підкреслила керівник ветеранської організації податківців Волині, учасники заходу відзначили суттєве покращення умов для обслуговування платників податків у Ковельській ОДПІ та високо оцінили зусилля педагогів Люблинецького НВК ліцею – інтернату у забезпеченні умов для якісного навчально - виховного процесу.

«Представники податкової служби краю ніколи не були байдужими до долі нашого підшефного навчально-виховного закладу. Тому наш візит на Ковельщину ми спланували таким чином, щоб не лише поспілкуватися у неформальній обстановці з колегами, а й дізнатися про будні  Люблинецького НВК ліцею – інтернату. Приємно відзначити, що педагоги та вихованці цього закладу підготували для нас цікаву розважально-музичну програму. Пісні та вірші у виконанні дітей додали нашому візиту святковості», - розповіла Алла Алейнікова.

Під час поїздки на Ковельщину почесні грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху органів ДПС в присутності колег-податківців та колективу підшефної Люблинецького НВК ліцею – інтернату отримали четверо податківців – ветеранів податкової служби краю.

ФОТОМАТЕРІАЛИ

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області