Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Подорож Закарпаттям запам’ятається волинським фіскалам історіями легендарних замків та вишуканими краєвидами

24.10.2016

 

Триденну подорож мальовничим Закарпаттям ініціювала профспілкова організація працівників ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, протягом трьох днів працівники Головного управління ДФС у Волинській області мали нагоду почути з уст екскурсоводів легендарні історії про життя і побут мешканців замків Закарпаття та побачити пам’ятки архітектури, багатолітня історія яких викликає захоплення сьогодні та цікавитиме не одне покоління наших наступників.

«Дозвілля повинно бути пізнавальним. Тому профспілкова організація ГУ ДФС у Волинській області щороку планує заходи, які б не лише передбачали відпочинок, а й знайомство з історичними пам’ятками України.  Цього року в період золотої осені ми відвідали Закарпаття з тим, щоб почути легенди та перекази Мукачівського замку паланок та замку Сент - Міклош. Звичайно, що в день величного релігійного свята ми  не випадково передбачили візит до Свято-Покровського чоловічого монастиря в с. Ракошино», - розповіла голова профспілкової організації працівників Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Ротченкова.

Окрім історичних місць, працівники ГУ ДФС у Волинській області відвідали термальні джерела в с. Косино та скористалися нагодою поблукати затишними вулицями м. Мукачево, яке славне своєю історією та архітектурними пам’ятками.

Як і будь-який інший регіон України, Закарпаття має свою унікальну історичну і культурну спадщину. Місцеві краєвиди просто вражають вишуканістю та неперевершеною красою. А доброзичливі та гостинні мешканці цього краю завжди допоможуть подорожуючим порадою та запропонують скуштувати місцевого вина,  бринзи та інших місцевих смаколиків.

Отож, туристи - фіскали  з Волині  рекомендують усім відвідати Закарпатський регіон та відчути весь шарм місцевого колориту.  

ФОТОМАТЕРІАЛИ

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області