Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Подорож Закарпаттям запам’ятається волинським фіскалам історіями легендарних замків та вишуканими краєвидами

24.10.2016

 

Триденну подорож мальовничим Закарпаттям ініціювала профспілкова організація працівників ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, протягом трьох днів працівники Головного управління ДФС у Волинській області мали нагоду почути з уст екскурсоводів легендарні історії про життя і побут мешканців замків Закарпаття та побачити пам’ятки архітектури, багатолітня історія яких викликає захоплення сьогодні та цікавитиме не одне покоління наших наступників.

«Дозвілля повинно бути пізнавальним. Тому профспілкова організація ГУ ДФС у Волинській області щороку планує заходи, які б не лише передбачали відпочинок, а й знайомство з історичними пам’ятками України.  Цього року в період золотої осені ми відвідали Закарпаття з тим, щоб почути легенди та перекази Мукачівського замку паланок та замку Сент - Міклош. Звичайно, що в день величного релігійного свята ми  не випадково передбачили візит до Свято-Покровського чоловічого монастиря в с. Ракошино», - розповіла голова профспілкової організації працівників Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Ротченкова.

Окрім історичних місць, працівники ГУ ДФС у Волинській області відвідали термальні джерела в с. Косино та скористалися нагодою поблукати затишними вулицями м. Мукачево, яке славне своєю історією та архітектурними пам’ятками.

Як і будь-який інший регіон України, Закарпаття має свою унікальну історичну і культурну спадщину. Місцеві краєвиди просто вражають вишуканістю та неперевершеною красою. А доброзичливі та гостинні мешканці цього краю завжди допоможуть подорожуючим порадою та запропонують скуштувати місцевого вина,  бринзи та інших місцевих смаколиків.

Отож, туристи - фіскали  з Волині  рекомендують усім відвідати Закарпатський регіон та відчути весь шарм місцевого колориту.  

ФОТОМАТЕРІАЛИ

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області