Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Волинські та польські митники обговорили взаємодію суміжних служб задля забезпечення безперешкодного руху транспорту

21.10.2016

20 жовтня 2016 р. в пункті пропуску «Ягодин-Дорохуськ», на польській стороні, відбулася міжнародна чотирьохстороння зустріч представників митних та прикордонних органів.

В зустрічі брали участь з української сторони: виконуючий обов’язки начальника Волинської митниці ДФС Кривіцький Віктор Броніславович, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Луцького прикордонного загону Скарвінко Микола Володимирович. З польської сторони в зустрічі взяли участь: заступник начальника Митної палати в м.Бяла Подляска Вольдемар Міцкевич, перший заступник коменданта Надбужанського загону Прикордонної варти Республіки Польщі Томаш Зібінський.

Головна тема зустрічі – налагодження тісної співпраці між суміжними службами української та польської сторони з метою забезпечення безперешкодного руху вантажних та пасажирських транспортних засобів через митний кордон України.

Сторони відмітили щорічне зростання пасажиро- та вантажопотоку та виразили глибоке занепокоєння ситуацією щодо черг автомобілів перед пунктом пропуску як з української, так і з польської сторони, особливо наприкінці робочого тижня.

«Ми повинні опрацювати спільні критерії щодо оцінки організації роботи митних та прикордонних служб під час виконання контрольних функцій в пункті пропуску. Тільки виробивши однакові критерії як для української, так і для польської сторони, можливо забезпечити роботу пункту пропуску на паритетних засадах», - звернув увагу учасникам зустрічі Віктор Кривіцький.  

На зустрічі було прийнято рішення щодо забезпечення додаткових робочих місць наприкінці тижня, коли зростає навантаження на пункт пропуску – це першочергові заходи. Наступний крок – спільне опрацювання експертами чотирьох служб контрольних процедур в пункті пропуску «Ягодин-Дорохуськ» з метою забезпечення максимальної уніфікації технологічний процесів.

 

Волинська митниця ДФС