Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Громадські лідери Волині ініціюють створення Консультативної ради платників податків при ГУ ДФС у Волинській області

19.10.2016

 

«Консультативна рада платників податків» - під такою робочою назвою розпочато процес формування нового консультативно-дорадчого органу при ГУ ДФС у Волинській області.

Створення консультативно-дорадчого органу ініціюють лідери громадських інституцій Волині, які сьогодні ухвалили відповідне рішення  на засіданні Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області.

Процедуру відбору кандидатів на членство у Консультативній раді, проект регламенту її роботи та проект положення на своєму першому засіданні обговорить ініціативна група. Відповідно до рішення Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області  до складу ініціативної групи, яка відповідальна за весь процес створення консультативно-дорадчого органу, увійдуть 7 представників громадськості та 2 представники ГУ ДФС у Волинській області.

«Діалог з платниками податків та громадськістю завжди корисний, тому практику зустрічей та взаємного обміну думками варто продовжити в тому форматі, який Ви сьогодні запропонуєте», - звернулася до учасників засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області керівник волинських фіскалів Світлана Савчук.

Начальник Головного управління ДФС у Волинській області наголосила, що саме підтримка громадськості, їх розуміння та здатність до конструктивного діалогу допомагають фахівцям ДФС в непростий час реформування підвищувати якість своєї роботи та виконувати завдання з наповнення бюджетів всіх рівнів.

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 563 «Про затвердження Типового положення про територіальні органи міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади», зокрема, п.12 «Для розгляду наукових рекомендацій та проведення фахових консультацій з основних питань діяльності у територіальних органах можуть утворюватися інші постійні або тимчасові консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи. Рішення про утворення чи ліквідацію колегії, інших постійних або тимчасових консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, їх кількісний та персональний склад, положення про них затверджуються керівниками територіальних органів». 

ФОТОМАТЕРІАЛИ

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області