Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Співробітники податкової міліції та митниці Волині пропагували здоровий спосіб життя грою у футбол

27.09.2016

Співробітники ГУ ДФС у Волинській області та Волинської митниці ДФС взяли участь у чемпіонаті з футболу серед збірних команд територіальних органів ДФС.

Зокрема, змагання  серед учасників групи А, до якої була включена збірна команда з Волині, до складу якої входили представники податкової міліції, відбулися у м. Львів   26 вересня 2016 року.

 Оскільки у статутних документах чемпіонату передбачено, що головна мета змагань – пропагування активного та здорового способу життя, то до участі у чемпіонаті з футболу серед збірних команд органів ДФС залучалися усі бажаючі, але з відповідною фізичною підготовкою.

  Саме професія правоохоронця вимагає не лише відповідного освітнього рівня та інтелектуальних навичок, а й належної фізичної підготовки. Тому традиційно спортивні змагання з футболу серед працівників органів ДФС проводяться з метою пропаганди активного способу життя, підвищення ролі фізичної культури та спорту, організації активного відпочинку та зміцнення здоров'я працівників органів ДФС.

Довідково: проведення змагань з футболу серед працівників органів ДФС відбувається під патронатом Державної фіскальної служби України та Центральної Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС.

 Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області