Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Фахівці ДФС Волині привітали вихованців Люблинецького НВК ліцею – інтернату з початком навчального року

02.09.2016

Від імені незмінних протягом багатьох років шефів - колективу ГУ ДФС у Волинській області та Ковельської ОДПІ, педагогічний та учнівський колектив Люблинецького НВК ліцею – інтернату 1 вересня 2016 року вітали голова профспілкової організації ГУ ДФС в області Світлана Ротченкова та начальник Ковельської ОДПІ Сергій Кондратюк.

Ковельські податківці подбали про солодощі та фрукти до святкового столу для юних вихованців закладу, а профспілковий лідер волинських фіскалів передала керівнику НВК грошову допомогу від колективу для вирішення соціально-побутових питань школи.    

«Серед вихованців  Люблинецького НВК ліцею – інтернату є діти –сироти та діти, позбавлені батьківської опіки, якими в міру своїх можливостей податківці опікуються не один рік. Розуміючи, що діяльність такого закладу постійно потребує не лише морального сприяння, а й фінансової підтримки, ми намагаємося надати принаймні двічі на рік посильну матеріальну допомогу», - розповіла Світлана Ротченкова.

ФОТОМАТЕРІАЛИ

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області