Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податковою міліцією Волині в Горохові викрито нелегальну АЗС

21.10.2020

В рамках операції «Акциз-2020» співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками управління ДСНС України у Волинській області припинено факт безліцензійної діяльність пункту реалізації пального, - інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Податківцями встановлено, що житель м. Горохів здійснював реалізацію дизпалива в роздріб без ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним.

Відтак, працівники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби Волині на нелегальній АЗС вилучили 10 500 літрів пального, а також обладнання, що використовувалось для його зберігання та реалізації. Загальна вартість вилученого становить понад 350 тис. грн.

Відносно правопорушника складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

На даний час фіскали готують матеріали адміністративної справи з метою прийняття рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності власника цієї АЗС.

Головне управління ДФС у Волинській області вкотре звертає увагу платників податків, які займаються зберіганням та реалізацією пального, на обов’язковості дотримання вимог чинного законодавства під час провадження господарської діяльності. Разом з тим, звертається до всіх громадян з проханням повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на порушення порядку зберігання чи реалізації пально-мастильних матеріалів за телефоном (0332) 777-102.

За матеріалами управління

 оперативно-розшукової діяльності

ГУ ДФС у Волинській області