Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Головному управління ДФС Волині відзначили День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

15.10.2020

Напередодні Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці в Головному управлінні ДФС у Волинській області відбулися урочисті заходи.

В ході святкової нарада в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Руслан Байкевич, особисто та від імені керівництва ДФС України, а також керівництво податкової міліції привітали усіх присутніх працівників з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Останніми було зазначено, що саме 14 жовтня в Україні вшановують своїх воїнів-оборонців.

«Внесок співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області у справу захисту суверенітету та цілісності нашої держави – вагомий і важливий. Майже всі представники нашого колективу успішно пройшли службу у бойовій обстановці на контрольних пунктах в’їзду-виїзду та на всій лінії розмежування на Сході країни», - наголосив в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Руслан Байкевич

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження працівників. Відтак, за значний особистий внесок у розвиток фіскальної служби, забезпечення виконання завдань щодо захисту економічної безпеки держави, сумлінну працю та високий професіоналізм при виконанні поставлених завдань п’ятьох співробітників податкової міліції було заохочено. Зокрема, двох співробітників нагороджено нагрудним знаком «За службу державі» та двох працівників за сумлінну та самовіддану службу, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм відзначено подяками. Також в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області оголошено наказ ДФС України про дострокове присвоєння чергового спеціального звання, в порядку заохочення, одному із співробітників податкової міліції області.

Під час урочистостей посадовці у своїх промовах бажали мирного неба, родинної злагоди та благополуччя, незламної віри й волі до перемоги.

«Бажаю всім міцного здоров’я і сили духу для того, щоб успішно виконувати покладені на нас завдання та бути гідними захисниками нашої держави. Нехай покров Пресвятої Богородиці завжди уберігає Вас та Ваші родини від негараздів та лихої години», - звернувся до учасників заходу в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Руслан Байкевич.  

ФОТОГАЛЕРЕЯ

За матеріалами відділу

організаційно-аналітичного забезпечення

ГУ ДФС у Волинській області