Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією Волині упереджено діяльність підпільного виробництва тютюнових виробів

24.09.2020

В рамках операції "Акциз-2020" співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками УСБУ у Волинській області під процесуальним керівництвом Волинської обласної прокуратури упереджено діяльність підпільного виробництва тютюнових виробів, - інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, в ході досудового розслідування кримінального провадження проведено санкціонований огляд складського приміщення в одному із селищ Ковельського району. В ході проведення огляду вилучено з незаконного обігу близько 4000 кілограм тютюну та 88 коробів сигаретної фурнітури (складові частини для виготовлення цигарок – фільтри, папір, тощо).

Крім того, слід зауважити, що під час детального огляду було виявлено додаткове приховане приміщення у якому зберігалася значна партія спирту об’ємом 4000 літрів. За наявною інформацією спирт призначався для подальшої незаконної реалізації в роздріб жителям Волинської області та виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, про що свідчить значна кількість виявленої порожньої тари із залишками рідини з характерним запахом спирту.

За результатами проведення процесуальних дій з незаконного обігу вилучено фальсифіковану підакцизну продукцію орієнтовною вартістю 3 млн.грн..

На даний час у зазначеному кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі дії з метою встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та притягнення винних осіб до відповідальності.  

За матеріалами управління

оперативно - розшукової діяльності

         ГУ ДФС у Волинській області