Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Головному управління ДФС Волині відзначили День Державного Прапора України та День Незалежності України

20.08.2020

Напередодні Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в Головному управлінні ДФС у Волинській області відбулося урочисте засідання.

Святкова нарада присвячена Дню Державного Прапора та 29-й річниці Дня Незалежності України в Головному управлінні ДФС у Волинській області розпочалась з відеоконференцзв’язку з ДФС України, під час якого керівництво служби привітало колективи співробітників усієї країни зі святами.

Звертаючись до колег в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Руслан Байкевич привітав усіх з Днем Державного Прапора України і з 29-ою річницею здобуття українцями власної державності та омріяної віками волі.
Посадовці у своїх промовах бажали щоб серце кожного було сповнене гордістю за нашу державу, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!
Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження.

Відтак, за значний особистий внесок у розвиток фіскальної служби, забезпечення виконання завдань щодо мобілізації коштів до бюджетів усіх рівнів, сумлінну працю та високий професіоналізм трьох співробітників податкової міліції нагороджено нагрудним знаком «Гідність та честь». Також, за сумлінну та самовіддану службу, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм при виконанні поставлених завдань, особисту ініціативу, відданість справи та з нагоди відзначення Дня Незалежності України шістьох працівників Головного управління ДФС у Волинській області відзначено подяками.

За матеріалами відділу

організаційно-аналітичного забезпечення

ГУ ДФС у Волинській області