Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Після ротації із зони проведення Операції Об’єднаних сил повернувся співробітник податкової міліції Волині

28.07.2020

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Не залишилися осторонь і працівники податкової міліції Волині. На даний час у складі добровольців спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» троє наших колег спільно з співробітниками інших правоохоронних органів, здійснюють контроль за переміщенням осіб, протидіють незаконному перевезенню товарів через лінію розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях, а також протидіють тероризму, захищають суверенітет України.

Нещодавно відбулася чергова ротація співробітників, які проходили службу у складі Операції Об’єднаних сил. Відтак на Волинь з зони проведення ООС повернувся співробітник, який ніс службу у складі спеціального підрозділу ДФС «Фантом». З нагоди успішного завершення виконання завдань із захисту економічних інтересів держави колегу вітали в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Руслан Байкевич та весь особовий склад підрозділів податкової міліції Волині. 

«Внесок співробітників податкової міліції області у справу захисту економічних інтересів держави вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей - вагомий і важливий. Майже всі представники нашого колективу успішно пройшли службу у бойовій обстановці на контрольних пунктах в’їзду-виїзду та на всій лінії розмежування на Сході країни.  Завдання  з протидії нелегальним потокам товарів, вантажів та транспортних засобів    волиняни – представники спецпідрозділу ДФС завжди виконували на високому професійному рівні», - наголосив в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Руслан Байкевич.

Головне управління ДФС у Волинській області