Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звернення з нагоди Дня пам’яті і примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні начальника Головного управління ДФС у Волинській області Світлани Савчук

08.05.2020

Шановні волиняни!

На важкому і палаючому шляху людства  до перемоги над нацизмом - мільйони життів українців.

Тож згадаємо і вшануємо тих, чий героїзм, військова  відвага, солдатська доблесть, патріотизм та праця в тилу навіки стали взірцем для кожного з нас та  прийдешніх поколінь.

Не забуваймо про фронтовиків, котрі пожертвували власним життям заради мирного майбутнього, вшануймо трудовий і життєвий подвиг усіх борців з нацизмом.  Саме  їх мужність та сила духу кожен день наближали перемогу над нацизмом.  

Як нація, котра поважає і дотримується європейських традицій пам’яті і примирення, українці завжди поважатимуть борців проти нацизму, пам’ятатимуть загиблих воїнів, жертв війни, нацистський переслідувань і воєнних злочинів, шануватимуть учасників українського визвольного руху тих років.   

Нехай доля подарує усім, хто вберіг світ від нацизму та нашим славним воїнам, котрі нині захищають рідну землю у зоні військового протистояння, довгі і щасливі роки життя, повагу і турботу від суспільства.

Мирного неба , добробуту і процвітання зичу кожній українській родині.

 

З повагою

начальник Головного управління

ДФС у Волинській області                       Світлана Савчук