Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Колектив співробітників податкової міліції Волині привітав колег, котрі повернулися із зони ООС

12.03.2020

Четверо співробітників податкової міліції Волині після  служби в зоні ООС повернулися на Волинь.

З нагоди успішного завершення виконання завдань із захисту економічних інтересів держави колег вітали начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук та начальник оперативного управління ГУ ДФС в області Ярослав Павлючик. Вперше на такий захід до ГУ ДФС  Волинській області завітали заступник голови Волинської ОДА Олександр Троханенко та помічник голови Волинської ОДА Анатолій Костик.

Відтак, двоє новоприбулих із зони ООС співробітників податкової міліції отримали подяки від голови Волинської ОДА. Ще двом колегам подяки вручила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.   

«Реальні умови служби співробітників податкової міліції, за кілька кроків від фронту, окрім належної фізичної та моральної підготовки, вимагають ще й особливих знань. Кожна ротація засвідчує, що співробітники податкової міліції Волині мають відмінний професійний рівень, високі морально-вольові якості, необхідні для несення служби у складних умовах в зоні розмежування на сході країни», - наголосила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Начальник оперативного управління ГУ ДФС в області Ярослав Павлючик відзначив, що завдання з протидії нелегальним потокам товарів, вантажів та транспортних засобів волиняни – представники спецпідрозділу оперативного забезпечення зони АТО та ООС, завжди виконували і виконуватимуть на високому професійному рівні. «Кожному, хто повертається зі сходу, ми традиційно бажаємо адаптації до мирних умови та швидкого повернення до виконання професійних обов’язків. Впевнений, що знання і навички, отримані в зоні ООС, дозволяють на значно вищому професійному рівні протидіяти економічним злочинам», - підкреслив Ярослав Павлючик.

Нагадаємо, що захист економічних інтересів є одним з першочергових завдань фіскалів під час несення служби в районі проведення ООС.

                                                                        Головне управління

ДФС у Волинській області