Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співробітників податкової міліції Волині відзначено з нагоди річниці створення спецпідрозділу оперативного забезпечення зони АТО та ООС

05.02.2020

З нагоди 5-ти річчя створення Спеціального підрозділу податкової міліції в зоні проведення операції Об’єднаних сил (відомого як "Фантом") 7 співробітників податкової міліції Волині були заохочені керівництвом ДФС та ГУ ДФС у Волинській області.

«Внесок співробітників податкової міліції області у справу захисту економічних інтересів держави вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей - вагомий і важливий. Майже всі представники нашого колективу успішно пройшли службу у бойовій обстановці на контрольних пунктах в’їзду-виїзду та на всій лінії розмежування на сході країни. Завдання  з протидії нелегальним потокам товарів, вантажів та транспортних засобів    волиняни – представники спецпідрозділу оперативного забезпечення зони АТО та ООС завжди виконували на високому професійному рівні», - наголосив начальник оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області Ярослав Павлючик.

Разом з тим, начальником оперативного управління було зазначено, що на даний момент ДФС України формується склад наступної ротації, до числа якої увійдуть співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області, які на добровільній основі дали згоду на несення служби у складі фіскальних нарядів в районі проведення операції ООС. Одночасно останнім підсумовано, що за час проведення АТО та ООС в лавах спецпідрозділу за цей час несли службу 41 співробітник податкової міліції Волині, серед яких 2 жінки.

 

Сектор комунікацій Головного управління

ДПС у Волинській області