Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податківці Волині викрили підпільний алкоцех

30.01.2020

Днями працівники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області виявили місця накопичення спирту та незаконного виготовлення  алкогольних напоїв, - інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках операції "Акциз-2020" та розслідування кримінального провадження за ст. ст.  199, 204 КК України  встановлено місцевого «бізнесмена», який організував виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. Підпільний цех останній обладнав в одному з приміщень власного обійстя, при цьому виробництво фальсифікату здійснювалося в жахливих санітарних умовах.

Виготовлена таким чином горілчана, коньячна продукція розливалася у підготовлені пакети "bag-in-box" та скляну тару. Попередньо встановлено, що реалізація фальсифікату здійснювалась через «дрібні» торгові точки міста Луцька та Луцького району.  Поряд з цим, в приміщенні алкоцеху виявлено партію тютюнових виробів з марками акцизного податку з очевидними ознаками підробки.

Поруч з тим, напередодні в ході проведення слідчих дій в одному з населених пунктів Луцького району податківцями виявлено місце накопичення партії спирту невідомого походження.

За результатами проведених оглядів правоохоронцями вилучено з незаконного обігу 650 літрів рідини з характерним запахом спирту, 250 літрів підготовлених до реалізації алкогольних напоїв та 500 пачок тютюнових виробів. Крім того, вилучено обладнання для виготовлення фальсифікату, порожню тару, корки, спиртометри, шланги, лійки, а також есенції, які додавались у спиртосуміші. Орієнтовна вартість вилученого становить близько 250 тисяч гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.  Одночасно, правоохоронці досліджують чи пов’язані між собою особи причетні до незаконного зберігання спирту та виготовлення фальсифікату.

   

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області