Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Волині співробітники податкової міліції черговий раз припинили незаконну діяльність двох “підпільних” АЗС

06.01.2020

В рамках операції «Акциз-2020» співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області спільно із співробітниками УСБУ у Волинській області провели заходи направлені на детінізацію ринку пально-мастильних матеріалів та припинення діяльності “підпільної” АЗС на території області, - інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Так, за результатами проведених заходів припинено діяльність двох “підпільних” АЗС на території Ратнівського району, що здійснювали зберігання та реалізацію дизельного палива без відповідних дозвільних документів. В наслідок чого, з незаконного обігу вилучено дизельне пальне, обладнання для розливу ДП та ємність в якій зберігалось вказане пальне.

Відносно правопорушників складено адміністративні протокол за ч.1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Головне управління ДФС у Волинській області вкотре звертає увагу платників податків, які займаються зберіганням та реалізацією пально-мастильних матеріалів, на дотриманні вимог чинного законодавства під час провадження господарської діяльності. Разом з тим, звертається до всіх громадян з проханням повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на порушення порядку зберігання чи реалізації пально-мастильних матеріалів за телефоном (0332) 777-102.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області