Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Товариство з Волині відшкодувало державі 1,5 млн. гривень завданих збитків

31.10.2019

В рамках операції «Рубіж» співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури днями закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні  зареєстрованому в ЄРДР за ч.2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Так, в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні правоохоронцями встановлено, що внаслідок службової недбалості керівника одного з волинських підприємств – заготівельників лісоресурсів, державним інтересам спричинено тяжкі наслідки, що в свою чергу призвело до ненадходження до бюджету 1,5 млн. гривень належних податків та зборів.  

Зважаючи на те, що в ході слідства фігурантом кримінального провадження завдані бюджету збитки в сумі 1,5 млн. гривень відшкодовано в повному обсязі, матеріали провадження скеровано до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Загалом з початку поточного року завдяки заходам вжитих підрозділами податкової міліції забезпечено відшкодування завданих державі збитків в сумі 8,2 млн. грн.


За матеріалами оперативного управління

ДФС у Волинській області