Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання з нагоди Дня ветерана податкової служби України начальника Головного управління ДФС у Волинській області Світлани Савчук

30.10.2019

Шановні колеги - дорогі ветерани податкової служби України!

Сердечно вітаю Вас з особливо важливим днем в житті кожного, хто десятиліття свого професійного життя присвятив справі податкового адміністрування.

Ви упродовж багатьох років гідно та ефективно виконували та виконуєте свою професійну місію -  щоденно дбати про фінансове забезпечення незалежності держави.

Багатьом з ветеранів органів ДПС довелося виконувати це складне завдання у найважчі часи становлення суверенної Української держави, тому досвід ветеранів податкової служби, їх професійні та моральні якості залишається взірцем для кожного з нас.

Сьогодні  громадянська позиція ветеранів - податківців та їх наставницький потенціал стають в нагоді молодому поколінню та досвідченим фахівцям, котрі працюють  у напрямку успішної реалізації реформ та впровадження сучасних технологій в обслуговування платників податків.

З нагоди Дня ветерана органів ДПС прийміть найщиріші побажання активного і щасливого довголіття, добробуту родинам та миру, успіху і процвітання нашій незалежній країні.

 

З повагою

начальник

ГУ ДФС у Волинській області                                        Світлана Савчук