Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Волинська митниця удосконалює форми і методи виявлення порушень під час переміщення через кордон транспортних засобів

09.08.2019

У рамках підвищення кваліфікації інспекторського складу Волинської митниці спеціалізований Департамент Державної фіскальної служби України провів тренінг для посадових осіб управління протидії митним правопорушенням «Рекомендації з виявлення викрадених транспортних засобів та ознаки підробок документів на них».

Про актуальність для прикордонної Волині означеної тематики свідчить статистика виявлення правопорушень у цій сфері. У 2018-19 роках волинські митники виявили і припинили 56 злочинів, пов’язаних із фальсифікацією товаросупровідних документів під час переміщення транспортних засобів через державний кордон України.

Найчастіше громадяни підробляли польські нотаріальні доручення, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, фактури. За остаточними рішеннями судів щодо цих злочинів 50 транспортних засобів уже конфісковано, передано в дохід держави і направлено на реалізацію судовиконавцям.

 На фото: перероблений кустарним способом під ФЕРАРІ лімузин ПЕЖО 406, затриманий під час переміщення через державний кордон України у пункті пропуску Ягодин. Зберігається на складі Волинської митниці як речовий доказ у кримінальній справі про підробку документів. Підлягає конфіскації після винесення остаточних вердиктів судом.

 

За матеріалами Волинської митниці ДФС