Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співробітники податкової міліції Волині успішно несуть службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил

12.07.2019

Після успішного завершення служби в зоні ООС повернулися співробітники податкової міліції Волині для продовження виконання професійних обов’язків на посадах ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, від загального складу підрозділів податкової міліції в області вже понад 60 відсотків особового складу гідно та з честю виконали свій військовий обов’язок у зоні розмежування на сході країни.

У колі колег з успішним завершенням служби в зоні ООС  новоприбулих привітали керівники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області.

«Оцінка  професіоналізму наших співробітників під час несення служби у зоні ООС завжди найвища, а відгуки всіх, хто відстоює інтереси держави на сході,– лише позитивні. Завдання, що стоять перед підрозділами податкової міліції в зоні розмежування під силу фізично підготовленим професіоналам своєї справи. Тож, вітаю кожного, хто самовіддано у найскладніших умовах протидіяв економічній злочинності», - звернувся до колективу співробітників податкової міліції Олег Гирикович.  

Як керівники, які теж успішно пройшли службу у складі спецпідрозділу оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, своїм колегам Олег Гирикович та Ярослав Павлючик побажали якнайшвидшої адаптації до мирних умов та нових професійних здобутків в майбутньому.

         Нагадаємо, що захист економічних інтересів є одним з першочергових завдань фіскалів під час несення служби в районі проведення ООС.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області