Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Волинські митники на посту Ягодин вилучили у китайського відправника товару на 179 тис грн – везли більше, ніж задекларували

08.07.2019

Посадові особи управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Волинської митниці ДФС виявили і припинили протиправний намір ввезти на митну територію Україну без оподаткування друковані схеми та літієві батарейки виробництва відповідно Китаю та Індонезії загальною вартістю 178 664  гривні.

    Установлено, що на замовлення української фірми з Китаю через Польщу постачали партії друкованих схем, полімерних ущільнювачів та напівпровідникових приборів. Загалом було задекларовано 10-ть пакувальних місць з дрібним товаром,  який у причепі вантажівки ввозили через пункт пропуску Ягодин.

Під час повного митного огляду з поштучним перерахунком вкладень встановлено перевищення кількості друкованих схем на 22 тисячі штук. Крім того, додатково виявлено 22 тисячі літієвих батарейок, які в товаросупровідних документах взагалі не значились.

За подання до митного контролю недостовірних відомостей про товар китайську компанію притягнуть до відповідальності за ст.. 483 Митного Кодексу України. Вона передбачає конфіскацію незадекларованого товару та накладення штрафу у повному розмірі його вартості.

На часі товар тимчасово вилучений на склад митниці, а матеріали справи передані на розгляд суду.

За матеріалами Волинської митниці ДФС