Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У першому півріччі 2019 року Волинь впевнено наблизилася до 4 –мільярдної позначки податкових надходжень

05.07.2019

Протягом першого півріччя 2019 року на Волині до бюджетів усіх рівнів зібрано 3 мільярди 995 мільйонів гривень податків і зборів, які адмініструють органи ДФС.

Сума сплачених волинянами податків на 745,2 мільйона гривень перевищує аналогічні показники минулого року, - інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Підсумок першого півріччя -ріст податкових надходжень на 22,9 відсотка проти минулорічних показників.  Позитивна динаміка нині є визначальною в мобілізації надходжень до держбюджету та бюджетів громад. Власне за таким ростом – системна і якісна робота колективу волинських фіскалів, які забезпечують ефективний процес адміністрування податків і конструктивний діалог з платниками податків», - наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

За словами керівника волинських фіскалів, серед чинників, які впливають на стан податкових надходжень, не лише активна взаємодія з представниками сумлінного бізнесу, а й своєчасне попередження ризиків несплати податків.

 «Володіючи необхідними інформаційно-аналітичними ресурсами ми намагаємося максимально швидко та  якісно опрацьовувати подану платниками звітність, виявляти можливі зловживання з тим, щоб попередити мінімізацію сплати податкових платежів окремими бізнес-структурами. Таким чином, окрім збільшення надходжень, наша діяльність сприяє  створенню більш комфортних умов для соціально відповідального бізнесу, який дотримується вимог закону та дбає про інтереси держави», - підсумувала Світлана Савчук. 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області