Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В ході операції «Бастіон» податкова міліція Волині виявила масштабну партію побутової техніки

28.06.2019

   На Волині продовжуються заходи спецоперації «Бастіон», які дають свої результати.

   Так, 27 червня 2019 року на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду співробітники податкової міліції спільно з працівниками Волинської митниці ДФС за процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області провели заходи, за наслідками яких в одному з прикордонних міст з Республікою Польща  виявлено місця накопичення високоліквідних товарів, а саме побутової техніки відомих світових брендів.

Ці товари були ввезені на територію України з використанням так званої схеми «піджачники», шляхом подрібнення партії товарів (50 кг, 500 Євро на одну особу) з метою ухилення від сплати митних платежів. В подальшому вказану техніку реалізовували замовникам за готівкові кошти, зокрема через Інтернет-мережу без сплати будь-яких обов'язкових платежів.                                                                              На складі та офісному приміщенні, які розташовані за однією адресою, виявлено побутову техніку орієнтовною вартістю близько 1 мільйона гривень, чорнову бухгалтерію та штампи торгових закладів Республіки Польща.

  На даний час тривають заходи по документуванню даної протиправної схеми та встановленню кола осіб, які брали участь у ній.

  За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області