Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Тільки на будівельні роботи з реконструкції МАПП «Устилуг» необхідно більше 210 млн грн, - в.о. заступника начальника Волинської митниці Тетяна Кравець

13.06.2019

Волинська митниця ДФС завершила коригування проектно-кошторисної документації щодо реконструкції міжнародного автомобільного пункту пропуску Устилуг. Проект ще не пройшов державної експертизи, тож остаточна сума може змінитись. Нині, за попередніми висновками проектантів кошторисна вартість тільки будівельних робіт становитиме 212,671 мільйона гривень. У цьому проекті не рахувалась потреба у офісній та іншій комп’ютерній техніці, без яких митний контроль та митне оформлення товарів у сучасному повсякденні неможливі.

Про це в.о. заступника Волинської митниці ДФС Тетяна Кравець доповіла постійній комісії Волинської обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій під час розгляду питання про стан, проблеми та перспективи розвитку митної та супутньої інфраструктури у межах регіону.
Митниця запланувала державну експертизу проекту і подала бюджетний запит до ДФС про фінансування робіт на 2019-20 роки.

Тетяна Кравець на зауваження членів комісії щодо відсутності прогресу у реконструкції пункту пропуску пояснила, що Волинська митниця ніколи не була розпорядником коштів, передбачених  на реконструкцію Устилуга. На виконання певних підготовчих робіт митниці кожного разу гроші виділяють під конкретне цільове призначення як територіальному органу державної виконавчої влади. Коригування проектно-кошторисної документації для Устилуга здійснювалось митницею відповідно до делегування цієї функції від  ДФС і в межах виділених на цю мету коштів. А введення в експлуатацію новозбудованого об’єкта залежить від темпів фінансування з Державного бюджету України.

У перспективах розбудови інших пунктів пропуску особливої уваги потребує українсько-білоруська ділянка кордону, - вважає во заступника начальника митниці. Позитивною вона назвала співпрацю митниці з обласною державною адміністрацією щодо виділення земельної ділянки для розбудови пункту пропуску Доманове. На рівні погодження в Кабінеті Міністрів України завершують виділення землі (частина якої відноситься до заповідного фонду) для пункту пропуску Дольськ.

 А от щодо пунктів пропуску у Піщі та Пулемці до цього часу не вирішене навіть  включення цих об’єктів у детальний план території Шацького району. Без розроблення і затвердження цієї містобудівної документації не можна планувати відведення земельної ділянки, без земельної ділянки не можна планувати будівництво, без проектно-кошторисної документації не можна визначити суму бюджетного запиту, без офіційного запиту на наступний бюджетний рік не можна сподіватися на фінансування. Тому без кропіткої і тривалої підготовчої бюрократичної роботи, без координації зусиль органів державної влади і місцевого самоврядування нічого не зрушиться.

Волинська митниця теж зацікавлена у розбудові і створенні сучасних умов для праці інспекторського складу, але не може виходити за рамки своїх повноважень і повинна чітко дотримуватись законодавства, - підсумувала Тетяна Кравець.

За матеріалами Волинської митниці ДФС