Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податковою міліцією Волині викрито підпільний цех, де виготовляли фальсифікований алкоголь

06.06.2019

Податковою міліцією Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області ліквідовано підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю, - інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках операції "Акциз-2019" та розслідування кримінального провадження за ст.ст.  199, 204 КК України  встановлено, що житель Луцького району організував виробництво та збут фальсифікованого алкоголю. Підпільний цех останній обладнав в гаражному приміщенні власного обійстя, при цьому виготовлення фальсифікату здійснювалося у вкрай неприйнятних антисанітарних умовах.

Виготовлена таким чином горілчана та коньячна продукція розливалася у підготовлені пластикові  пакети "bag-in-box" і  призначалася для реалізації в торгових точках м. Луцька та Луцького району.  Поряд з цим, «підприємливий бізнесмен» здійснював незаконну реалізацію тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

За результатами проведених обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено з незаконного обігу 13 000 пачок тютюнових виробів,  1 200 літрів рідини з характерним запахом спирту, 1 000 літрів готових до реалізації лікеро-горілчаних виробів, а також обладнання, що використовувалося для  виробництва фальсифікату. Крім того, вилучено 3 транспортні засоби, якими здійснювалося  транспортування підакцизних товарів з метою їх незаконної реалізації.

Орієнтовна вартість вилученого підакцизу становить близько 1,5 мільйона гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. 

    

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області