Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

До уваги міжнародних перевізників: з 1 червня можливі обмеження руху надвагового автотранспорту українськими магістралями!

30.05.2019

Волинська митниця ДФС інформує  учасників міжнародного автомобільного руху про можливі обмеження доїзду до міжнародного автомобільного пункту пропуску Ягодин.

Від 1 червня Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодор) з метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при підвищенні температурних показників повітря понад 28 градусів будуть застосовуватися обмеження руху автотранспорту загальною вагою понад 24 тони і навантаженням на вісь більше ніж 7 тон.

Виключення можливі лише для транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Раніше митниця також інформувала про утруднення доїзду до суміжного з польської сторони Дорогуська - до листопада 2020 року проводяться великомасштабні будівельні роботи в адміністративних межах міста Хелм.

Тому рекомендуємо водіям уважно слідкувати за онлайн-картами черг на під’їзних шляхах до пункту пропуску і раціонально планувати свої поїздки, обираючи оптимальні маршрути.

За матеріалами Волинської митниці ДФС