Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Працедавці Волині спрямували на соціальні потреби на 22 відсотка більше єдиного внеску

15.05.2019

За підсумками січня-квітня 2019 року волинські страхувальники перерахували на соціальні потреби 1 мільярд 371 мільйон гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

З початку року сума сплаченого єдиного внеску в області зростала щомісяця. Як результат, проти аналогічного періоду минулого року волинські працедавці сплатили єдиного внеску на 248,3 мільйона гривень більше.

«Ця позитивна динаміка демонструє очевидний економічний ефект від заходів з детінізації економіки та є результатом підвищення соціальних стандартів. Варто відзначити конструктивну взаємодію фахівців ДФС  з представниками Держпраці в питанні легалізації трудових відносин. Діалог з соціально відповідальним бізнесом і належний моніторинг та контроль за тим, щоб працедавці дотримувалися визначених державою гарантій оплати праці,  сприяють суттєвому росту надходжень єдиного внеску», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас в ГУ ДФС у Волинській області сподіваються на активну позицію найманих працівників в питанні дотримання своїх прав.

Зарплата не нижче мінімального розміру з офіційним працевлаштуванням гарантує громадянам соціальні виплати у випадку втрати працездатності та безпосередньо впливає на пенсійне забезпечення в майбутньому, а також призначення субсидій на оплату комунальних послуг. Тож, легальне робоче місце відповідає інтересам громадян, громади та держави, оскільки так звані зарплатні податки наповнюють бюджети всіх рівнів.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області